pocasi

inzeraty

Dnes je Pondělí 27. března 2017 svátek má Dita
Vyhledat v Pozri:
Inzerce.pozri.cz

Inzerce, inzeráty, bazár - sekce prace brigady

Hledáme řidiče

Hledáme řidiče C+E praxe, na trasy CZ-SK-CZ. Auto
souprava 120 cbm. Vstřícné jednání. Kvalitní
technika v dobrém tech. stavu. Parkování ve Velká
nad Veličkou. Jan Horák Mob:604 168 338 . . .

Cena:
35 000 Kč  Mesto:Velká nad Veličkou, okres Hodonín Přidané: 8.02.2017  Kontakt / Cely inzerát

Operátoři výroby

Operátor/ka výroby

Místo výkonu práce:
- Kaplice, Písek, Plzeň

Náplň práce:
- manuální práce
- práce na montážní lince
- obsluha strojů, zařízení, nářadí
- různé kompletovací činnosti

Na . . .

Cena:
1 Kč  Mesto:Ústecký kraj Přidané: 3.02.2017  Kontakt / Cely inzerát

Řidič-ka sk. B.

Věk 21 let a více, pro smluvní přepravu osob.
Požadujeme automobil v dobrém stavu, starý max.10
let,(může být i půjčený), výpis z karty řidiče
(body), čistý tr.rejstřík a telefon (Android). Je
možné i . . .

Cena:
00 Kč  Mesto:Praha Přidané: 7.11.2016  Kontakt / Cely inzerát

Máme nejlepší podmínky. Nevěříte Vyzkoušejte

Jsme prosperující česká poradenská společnost Pentia
consulting s.r.o. Na trhu působíme téměř 12 let a
máme 40000 spokojených stávajících klientů. V těchto
dnech chceme rozšířit tým našich spolupracov . . .

Cena:
55555 Kč  Mesto:Praha Přidané: 19.10.2016  Kontakt / Cely inzerát

Spolupráce Jihlava
Zajímáte se o alternativní medicínu, a chcete svůj
zájem posunout na zcela novou úroveň?
Pak hledáme právě Vás!

Požadujeme:
- komunikativní dovednosti a příjemné vystupování
- zájem o alternativ . . .

Cena:
Kč  Mesto:Jihlava Přidané: 21.06.2016  Kontakt / Cely inzerát

Svářeč
Pro našeho významného klienta hledáme vhodné
uchazeče na uvedenou pozici. Jedná se o dlouhodobé
zaměstnání na HPP s možností přestupu do kmenu po
skončení zkušební doby. Nástup ihned.
Požadujeme: pla . . .

Cena:
140 Kč  Mesto:Plzeň Přidané: 6.06.2016  Kontakt / Cely inzerát

Dělník
Práce ve dvousměnném provozu - pouze ranní a
odpolední. Nástup možný ihned.
Požadujeme: vyučení v jakémkoliv oboru, práci s
nářadím, zručnost, spolehlivost.
Nabízíme: základní plat 17500 Kč/měs. + p . . .

Cena:
17500 Kč  Mesto:Plzeň Přidané: 1.06.2016  Kontakt / Cely inzerát

Montér leteckých interiérů
uchazeče na uvedenou pozici. Jedná se o práci ve
dvousměnném provozu - pouze ranní a odpolední.
Nástup ihned.
Požadujeme: znalost výkresové dokumentace, z . . .

Cena:
100 Kč  Mesto:Plzeň Přidané: 31.05.2016  Kontakt / Cely inzerát

Skladník

Pracovní náplň je nakládka – vykládka kamionu,
přebal zboží, naskladňování – vyskladňování dle
objednávky zákazníka.
vysoké platové ohodnocení
dlouhodobá práce
spolehlivost
čistý trestný rejstřík . . .

Cena:
24000 Kč  Mesto:Praha 1 Přidané: 31.05.2016  Kontakt / Cely inzerát

- [1 - 10] -
Zobrazují 1 - 9 inzerátů z celkovýho počtu 9 inzerátů.